O nas

O nas:

Istotą naszej pracy jest przekształcanie organizacji. Co oznacza, że szkolenia, coaching badania czy konsultacje są tylko narzędziami których używamy by wspierać organizacje w rozwoju. Pracujemy tak, by zmianę przeprowadzać w sposób jak najprostszy, by nasi klienci mogli jak najszybciej samodzielnie sobie radzili ze swoimi problemami. Oznacza to, że naszym sukcesem jest sytuacja w której nie jesteśmy już klientom potrzebni, kiedy mogą sobie radzić w sposób autonomiczny. Chyba, że chcą się rozwijać dalej, a my możemy im w tym pomóc.

KODEKS ETYKI

Magdalena Sękowska

Właściciel, dyrektor Grupy Doradczo-Szkoleniowej Transmisja. Psycholog, psychoterapeuta, trener, konsultant, coach. Członek ITAA (International Transactional Analysis Association). Prezes PITAT (Polskie Integratywne Towarzystwo Analizy Transakcyjnej). Vice-Prezydent EATA 2009-2016 (European Association for Transactional Analysis). Współautorka książki „Analiza Transakcyjna w zarządzaniu”. Wydawca i konsultant naukowy książki Julie Hay „Analiza Transakcyjna dla trenerów”. Twórca metody realizacji AC/DC w ujęciu systemowym. Od 1985 roku prowadzi szkolenia, treningi, coaching, konsultacje, wykłady i warsztaty wspierając rozwój organizacji. Na podstawie własnej praktyki rozwinęła filozofię pracy z organizacjami w ujęciu systemowym. Jest prekursorką wprowadzania analizy transakcyjnej w praktykę organizacyjną.

Maciej Olsztyński

Absolwent Psychologii na UAM w Poznaniu. W trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej. Od 1996 roku prowadzi szkolenia, konsultacje, warsztaty, badania oraz coaching. Członek PITAT (Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej) od 2009 roku. Współtwórca metody pracy z organizacją w oparciu o podejście systemowe. Specjalizuje się w tworzeniu diagnozy kultury organizacyjnej w korporacjach oraz w firmach rodzinnych i na bazie diagnozy tworzy projekty rozwojowe przystosowane specjalnie dla określonej firmy. Prowadzi konsultacje dla zarządów firm, pracuje z kadrą managerską zarówno prowadząc szkolenia jak i konsultacje indywidualne.

Jolanta Kogut

PSYCHOLOG, TRENER,
NAUCZYCIEL
DYPLOMOWANY

Zbigniew Grygielski

EMISJA
GŁOSU

Paweł Faczyński

TRENER I KONSULTANT
ZARZĄDZANIA ORAZ
WYKŁADOWCA.

Certyfikaty i wyróżnienia

~Certyfikat Firma Szkoleniowo-Doradcza 2013 roku przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.
~ Certyfikat Program szkoleniowy roku 2013 roku przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.
~ Medal Europejski przyznany przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej za szkolenia Analiza Transakcyjna w Zarządzaniu
~ Rekomendacja Business Centre Club